HİFU (Fokus Ultrason)

HIFU non-invaziv ve gelişmiş yüz toparlama teknolojisidir. Geçmişte kullanılan IPL, RF ve Fraksiyonel Lazerlerin yüz kaldırma işlemini SMAS katmanında gerçekleştirir. HIFU diğer lazerler gibi ışık kullanmaz. Ses dalgalarıyla çalışan yeni bir metodtur.

HIFU’nun transducerında ki seramikle elektrik enerjisi ultrasound enerjisine dönüşür ve bu oluşturulan ultrasound enerjisi, maksimum odaklanma noktasında termal enerjiye dönüşerek, epidermis ve subkutan tabakalara zarar vermeden sarkmış cilt ve dokular yeniden toparlanır ve kaldırılır.

TULIP FB "Yüz Başlığı" ile; Cerrahi operasyona gerek kalmadan, sarkmış cilt ve dokuları toparlar. Yeni kolajen tetiklenmesi sayesinde cilt yüzeyi yenilenir, kırışıklıklar azalır. Yanma, hiper pigmentasyon gibi yan etkiler olmadan her renk ve her cilt tipinde güvenle uygulanır. Bu sayede nekahat süresine gerek kalmadan doğal yüz liftingi sağlanır.

Yüz Tedavi Alanları
- Yüz toparlama 
- Kaş Kaldırma 
- Gıdı Toparlama 
- Boyun germe

Tulip FB "Vücut Başlığı" ile; cilde, kan damarlarına, sinirlere ve bağ dokusuna zarar vermeden subkutan yağ dokusundaki önceden belirlenmiş yağ hücrelerini odaklanmış atışlı ultrason dalgaları ile yok eder. Tulip FB prosedürü anında hasarlanan yağ hücrelerinden çıkan trigliserit ve hücre artıklarının vücudun doğal fizyolojik ve metabolik yolları ile işleme tabii tutulduğu doğal yağ tasfiyesine dayanır. Bu yollar kilo kaybı esnasında yağların takip ettiği yollarla aynıdır.

- Koliçi Germe
- Bacakiçi Germe
- Karın Germe 
- Karın yağları eritme 
- Sırt yağları eritme 
- Basen yağları eritme ve sıkılaştırma 
- Göğüs Askısı Toparlama

TULIP FB: Ameliyatsız Vücut Şekillendirme 

Yeni Tulip FB ile vücut şekillendirme, yağ parçalama ve cilt sıkılaştırma teknolojisiyle tanışın. Diyet ve egzersizle bile kurtulamadığınız istenmeyen yağlarınız varsa, Tulip FB ile invaziv olmayan vücut şekillendirme sağlanır. Güvenliği ve etkinliği kanıtlanmış tedavi ile iki haftada gözle görünür sonuçlar alabilirsiniz. 

Vücudunuzu İstediğiniz Şekle Sokun

  • Konforlu tedavi
  • Hedeflenen tedavi bölgesinde homojen yağ azaltımı sağlar – düzensiz yağ dağılımı oluşturmaz
  • Odaklı ultrason sayesinde ciltte hasar, şişme oluşmaz, günlük yaşantınızın aksamasına neden olmaz
  • Güvenlidir, “gir ve çık” şeklinde basit tedavi prosedürü vardır
  • Sadece birkaç hafta içinde uzun süre kalıcı ölçülebilir sonuçlar elde edebilirsiniz.

Tulip FB, hedef bölgedeki yağ hücrelerini anında, seçici ve kalıcı olarak parçalarken cildi de sıkılaştıran ve bu esnada kan damarları, sinirler ve cilde zarar vermeyen konforlu bir tedavidir. Parçalanan yağ hücresinden çıkan içerikler doğal metabolik süreçlerle vücuttan güvenli olarak atılır. Güvenli, neştersiz, iğnesiz zayıflamanıza yardımcı olur.

İspatlanmış Teknoloji

Tulip FB atımlı odaklı ultrason teknolojisinin 7 mm ve 13 mm derinliğe ulaşan teknolojisi ile 3 tedavi sonrasında ortalama 4 cm* bölgesel incelme görülmüştür. Tulip FB tedavisinin güvenliği ve etkinliği 550’den fazla hasta üzerinde yapılmış klinik çalışmalarla desteklenmiştir. Odaklı Ultrason, tıbbi işlemlerde uzun yıllardır güvenli ve etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

Hızlı “Gir ve Çık” Tedavi

Tulip FB tedavisi doktorunuzun kliniğinde eğitimli bir personel tarafından uygulanır ve yaklaşık yarım veya bir saat sürer. Tulip FB odaklı ultrason ciltte hasar, şişme veya tedavi sonrası bünyede bir rahatsızlık yaratmaz. Tedavi sonrası günlük yaşantınız aksamaz. Bu sayede nedenle günlük yaşantınıza hemen geri dönebilirsiniz. 

Sonuçlar uzun süre kalıcıdır – yağ hücrelerinde gerçek bir bozulma yaratır.

Tulip FB HIFU

Tulip FB HIFU

Detaylı Bilgi İçin 0322 2285151